piątek, 22 maja 2015

Ugly

Muszę się tą piosenką z wami podzielić. To niekoniecznie jest to, czego słucham na co dzień, ale myślę, że to dla mnie jedna z tych piosenek, w których już po 15 sekundach wiem, że ją pokocham. Podobnie się stało z You've got something. Tym razem to coś zupełnie innego, ale równie pięknego. Posłuchajcie.


10 komentarzy:

 1. Rzeczywiście, całkiem sympatyczna :)

  try-to-touch-the-clouds.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna piosenka :)

  http://kolorowa-szachownica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Great post
  would you like to follow each other? I'll follow back after it.

  Www.miharujulie.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wo, trochę się podziało, jak mnie nie było. Niedziela... od jutra na tydzień mam chatę dla siebie ;P <iłego na Twojej wycieczce. Co do piosenki... za dużo gatunków słucham, żeby coś podobnego mi się nie wbiło. Znajdź sobie Secret z OST Little liars lub Safe and sound, chyba z Igrzysk śmierci (tylko tą w pełni kobiecą wersję). A jak chcesz posłuchać tego, co u mnie najczęściej leci, no to: rockowe/metalowe: One OK Rock, Baby Metal, Wagakki BandBlack Veil Brides, 3 Days Grace, Skillet, Liv Moon; popowo/balladowe: KAT TUN, Aika Yoshioka, Ayumi Hamasaki; chóralne: Akiko Shikata, Era, E Nomine; i pseudoklasyka: Vitamin String Quatet, Vanessa Mae, Taylor Davis, ost Nodame Contabile; tradycyjne: Kaoru Wada, ost Ruroni Kenshin movie, Ookami, muzyka na shamiseny, koto i/lub inne wagakki.
  I pomachaj, że żyjesz, bo ostatnio coś ledwie dyszysz. Acha, jeszcze jedno - jak będziesz potrzebowała pomocy z matmą/fizyką/techniką/rysunkiem technicznym (czy co ty tam masz), to mów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za zaoferowanie się :D myślę, że w tym roku już jakoś się uda dociągnąć do wakacji... chętnie posłucham przynajmniej części pozycji, które mi tu wymieniłaś :) A teraz co... u mnie pakowanie, ostatnie poprawki, a jutro o 3 w drogę ;) Nie mogę się doczekać chwili kiedy usiądę sobie w autobusie i odetchnę, bo na razie wszystko jest męczące, czas odpocząć.

   Usuń
 5. Piękna piosenka, lubię takie klimaty :)

  http://noeellesworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Masz rację piosenka jest piękna i mozna się w niej zakochać. Pozdawiam,madda
  Blog Maddy -> klik

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama piosenka trochę nie w moim typie, ale mądry tekst :) I prawdziwy niestety.

  OdpowiedzUsuń
 8. piosenka jest niesamowita ...
  http://palaania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Też ją uwielbiam <3


  http://girlon3line.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń